Maksymalizujemy zyski z wynajmu nieruchomości

Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu najmem krótkoterminowym. Zwiększymy zyski z wynajmu Twojej nieruchomości. Stale podnosimy nasze kwalifikację i gwarantujemy obsługę najmu na najwyższych możliwych standardach

Nawet 50%

O tyle jesteśmy w stanie zwiększyć dochodowość Twojej nieruchomości

6 lat

Od tylu lat działamy w sektorze wynajmu nieruchomości

90% wysokich ocen

Goście doceniają nasze starania

Letrent: Bezstresowy Wynajem dla Maksymalnych Zysków

Firma letrent powstała, aby umożliwić właścicielom nieruchomości maksymalizację zysków z inwestycji połączonej z bezstresowym wynajmem.

Aktualnie na rynku wynajmów długoterminowych, co raz częściej słyszymy o nieuczciwych najemcach, którzy nie dość, że zalegają z czynszem, to do momentu nakazu eksmisji są tak naprawdę nietykalni. W ten sposób nieruchomość może zostać w kilka miesięcy zdewastowana, a pieniądze, które powinniśmy otrzymać za wynajem są często bardzo trudne do odzyskania. Jako letrent oferujemy naszym klientom przejście w model wynajmu krótkoterminowego, w którym jesteśmy ekspertami

Dlaczego wybrać letrent?

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na maksymalizacji zysków dla współpracujących z nami właścicielami nieruchomości oraz na dostarczeniu jak najlepszej usługi noclegowej naszym gościom.

Transparentne działania

Rozliczając się w modelu procentowym, zdajemy sobie sprawę, że na maksymalizacji zysku z wynajmu krótkoterminowego skorzystają obie strony. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać wysokie obłożenie przy jak możliwie jak najwyższych cenach.

Uczciwość i terminowość

Z letrent masz pewność, że współpraca będzie odbywała się w oparciu o relację biznesową i partnerstwo ukierunkowane na wspólny cel. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, dzięki czemu wszelkie rozliczenia będą uczciwe i terminowe.

Obsługa klienta

Kładziemy zdecydowany nacisk na obsługę klienta. Dla każdego gościa jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskiwać wysokie oceny na najpopularniejszych serwisach rezerwacyjnych

Maksymalizacja zysku

Korzystamy z zaawansowanego systemu do optymalizacji stawek, który zmieniając cenę bierze pod uwagę szereg czynników, takich jak lokalizacja, sezonowość, lokalne wydarzenia itd. Dzięki temu mamy pewność, że zmaksymalizujemy zyski przy najwyższym możliwym obłożeniu. Ponadto samodzielnie monitorujemy dwa razy na dobę ceny wynajmów naszych partnerów.

Wybierz letrent i pozwól nam zwiększyć dochodowość Twojej nieruchomości

Scroll to Top