O MNIE

Cześć, nazywam się Kacper Borkowski i od 18 roku życia zawodowo zajmuje się digital marketingiem. Mając 18 lat rozpocząłem swoją pierwszą działalność, którą był mały ecommerce. Początkowo przez pierwsze pół roku korzystałem z usług zewnętrznych agencji, natomiast nie uzyskując zadowalających mnie rezultatów, stwierdziłem, że wezmę sprawy w swoje ręce i sam zacznę prowadzić działania marketingowe. Zająłem się zarówno SEO, Google Ads jak i facebook ads. Zwiększyłem w tamtym czasie zarówno przychody na moim sklepie internetowym i jednocześnie zwiększyłem widoczność na kluczowe frazy dla mojego biznesu i udało mi się „wbić” większość z nich do TOP 3, co znacznie przełożyło się na konwersję. Widząc, że jestem w stanie rozwijać swój sklep, pomyślałem, że zacznę szukać klientów na usługi digital marketingu. W ten sposób po stworzeniu strony mojej agencji w 2019 roku (dokładnie był to kwiecień) włączyłem reklamę na facebooku, która już po pierwszym dniu przełożyła się na konwersję. Podpisałem wtedy swoje pierwsze dwie umowy na łączną kwotę prawie 6 tys. zł netto. To był dla mnie duży zastrzyk motywacji i postanowiłem się na poważnie zająć marketingiem internetowym. Od tamtego momentu sukcesywnie rozwijałem swoją agencję pozyskując klientów zarówno małych jak i duże przedsiębiorstwa. Sukcesywnie podnosiłem swoje doświadczenie na licznych konferencjach, spotkaniach oraz rozmowach z ekspertami w branży SEO oraz właścicielami agencji reklamowych głównie za granicą w krajach anglojęzycznych. Pozwoliło mi to poznać zarówno branże, jak i zaznajomić się z informacjami o których dowiedzieć możemy się tylko w kuluarach. Podsumowując doświadczenie branżowe i wiedzę z zakresu prowadzenia agencji, oraz skutecznego rozwijania marek w internecie budowałem i buduje nieustannie od 6 lat. Na ten moment pracuję tylko z bardzo dużymi klientami, których na obecną chwilę mam siedmiu, a udowadniając im, że zarówno w SEO jak i reklamach płatnych potrafię zdziałać cuda, mogę pozwolić sobie na znacznie wyższe stawki od rynkowych za swoją pracę.

Aktualnie do swoich zawodowych celów dołączyłem branżę edukacyjną- przekazywanie eksperckiej wiedzy osobom, które chcą rozwijać się w szybko rosnącej branży i osiągnąć finansową niezależność, a tym samym nawiązywać ciekawe znajomości z właścicielami dużych przedsiębiorstw.

Jeśli jesteś gotowy sumiennie poświęcić się nauce oraz praktycznemu działaniu metodami których Cię nauczę to GWARANTUJĘ, że zdobędziesz pierwszych klientów/zlecenia już w ciągu miesiąca czasu od zakończenia kursu/szkolenia. Otrzymasz ode mnie gotową receptę na sukces w branży digital marketingu, a to co z nią zrobisz i czy wykorzystasz swoją szansę, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Scroll to Top